Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Про компанію Otto Graf GmbH

Про компанію Otto Graf GmbH

Більше 50 років компанія Otto Graf GmbH випускає пластикову продукцію найвищої якості. В 1974 р. компанія розробила свою першу систему по збору та зберіганню дощової води. Головний офіс і основні виробничі потужності знаходяться в м. Тенінген, Німеччина.

Сьогодні компанія Graf визнана брендом № 1 в Європі у своїй галузі, завдяки представленню нової лінейки ємностей преміум класу Carat S. Випуск баків Carat S здійснюється на найсучаснішому і ефективному обладнанні у світі, інвестиції в яке склали більше 20 млн. євро.

При виробництві ємностей використовується інжекторний метод лиття під тиском, що дозволяє отримувати ємності з точною товщиною стінок, точною вагою і з рівномірною густиною.

Якість, іновації, широкий асортимент, індивідуальний підхід до кожного клієнту - основні компоненти, що взяті в основу розвитку компанії.

Захист навколишнього середовища - це важливий фактор, закладений в ідею розробки і виробництва систем збору дощової води та автономних систем очищення стоків. Необхідно зазначити, що при виробництві використовується перероблений пластик-сировина, а транспортування збірних ємностей та штабелюємих блоків/тунелей дозволяє заощаджувати на транспорті, що також зменшує викиди вуглекислоти у повітря.

Компанія "Лівша" з 2008 року представляє і реалізує продукцію "Otto Graf" GmbH, Німеччина, на території України.

За весь час співробітництва було реалізовано безліч проектів по системам очистки стічних вод і дренажним системам дощових стоків, активно просувається продукція для саду та городу, така як компостери для компостування органічних відходів, декоративні ємності для збору дощової води, садові грядки, садові водорозподільчі колонки та інша продукція.