Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Очищення стічних вод. Шлях до сучасних систем очищення

Очищення стічних вод. Шлях до сучасних систем очищення

23 червня 2021 р.
Об'єднання людей в групи для виживання в давнину, в кінці кінців привело до утворення поселень і міст. Населені пункти зіткнулися з необхідністю позбавлення від продуктів життєдіяльності і відходів виробництв, на той час найпростішим було скидати все сміття в річки і озера.
Успішне зростання!

Успішне зростання!

05 травня 2021 р.
В саду, чи на задньому дворі або навіть на балконі квартири - міське садів-ництво знаходить все більше і більше прихильників. З правильними ін-струментами і відповідним приладдям, вирощування органічних рослин стає дитячою забавою.
Вода - надбання Землі

Вода - надбання Землі

22 березня 2021 р.
Всесвітній день водних ресурсів відзначається щорічно 22 березня для залучення уваги до важливості прісноводних ресурсів і пропаганди сталого управління ними.
Резервуари для пожежогасіння

Резервуари для пожежогасіння

29 січня 2021 р.
Питання скорочення витрат у будівництві включають і зменшення витрат на інженерні мережі. Прокладка трубопроводів великого перетину, які розраховані на щоденні потреби, повинні забезпечувати, в тому числі, і витрати води на пожежогасіння.
Сила Архімеда

Сила Архімеда

11 листопада 2020 р.
Найчастіше питання при встановленні пластикової ємності для системи очистки стічних вод - чи потрібно прив'язувати ємність. Звичайно, таке питання задають, коли відомо про те, що ґрунтові води розташовані близько від поверхні.
1 2 3 4 5 ... >>