Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Компостер URBAN (УРБАН)

07 вересня 2021 р.
Компостер URBAN (УРБАН)
Садові компостні баки все більше набувають популярності у садівників і дачників. По радіо ми чуємо заклики не палити траву, позбавлятися від неї шляхом компостування, а сільські жителі самі споруджують компостні ями для утилізації органічних відходів. Важливо, що компостування - це не тільки порятунок від непотрібного рослинного сміття, а й отримання органічного добрива, такого необхідного для садівничої діяльності.
компостер урбан (urban)
Процес поділу побутових відходів з подальшим компостуванням рослинних компонентів стає не таким вже унікальним дійством для жителів нашої країни. Багато про це чули або читали, а деякі успішно втілюють в життя новий підхід в поділі побутових відходів.
На ринку України з'являється все більше пристосувань та предметів для швидкого і зручного поділу сміття, а деякі з них стають обов'язковим атрибутом дачної ділянки або приватного будинку.
Цікаво, що про міських жителів, виробники, також подбали і в інтернет-магазинах з'явилися пристосування (ємності, контейнери) для компостування в умовах міського проживання.
компостер урбан (urban)
Пристрій, як правило, являє собою ємність з кришкою (контейнер, відро) з подвійним дном і вбудованим краником для видалення компостній рідини. Невеликий за обсягом контейнер легко розміщується на кухні, його просто завантажувати і видаляти отриману компостну масу.
компостер урбан (urban)
Компанія GRAF, також, має в своєму асортименті компостер для міських жителів. Компостер URBAN - якісне, вишуканого дизайну, сучасне, компактне пристосування для виробництва компосту в домашніх умовах.
У комплекті з компостером поставляється спрей для активізації процесу компостування, обсяг ємності - 15 л, що дозволяє завантажувати досить багато відходів, а герметична кришка збережє від виходу специфічного запаху характерного для процесу компостування.
Очевидно, що якщо ми готові відповідально підходити до проблем поділу і поводження з побутовими відходами, то додаткові інструменти і пристосування, доступні на ринку, можуть полегшити той чи інший процес. Але, найголовніше, це бажання конкретного індивідуума подбати про природу і подумати в якому світі будуть жити наступні покоління.