Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новини компанії GRAF - Україна

Дренажні плити для дощової води

Дренажні плити для дощової води

10 липня 2024 р.
Будівництво парковок при великих супермаркетах, парковок на великих виробництвах і навіть невеликих приватних парковок, виконаних з використанням проникних поверхонь, таких як бруківка з широкими швами або бруківка газону, або з використанням т.зв. георешітки, вимагає проектування та реалізації заходів для запобігання підтоплення та тривалого намокання.
Нова ємність Timber

Нова ємність Timber

16 квітня 2024 р.
Нова ємність Timber для зберігання дощової води в сучасному виконанні під дерево. GARANTIA Timber - наземна бочка для збору і зберігання дощової води на 230 л.
Монтаж станції із системою «Klaro Easy»

Монтаж станції із системою «Klaro Easy»

02 квітня 2024 р.
Цього тижня нашими партнерами проведено роботу з монтажу станції очищення із системою “Klaro Easy”, змонтованої в ємності Carat S3750 л, та влаштування дренажного поля для інфільтрації очищених стічних вод у ґрунт.
Телескопічні кришки

Телескопічні кришки

12 грудня 2023 р.
Відомо, що кожна ємність і кожний колодязь мають кришки або люки. Розміри та конфігурація кришок у всьому світі мають певні стандарти. Абсолютна більшість люків мають круглу форму - оптимальну для такого виробу.
Хто ще не придбав систему очищення від GRAF?

Хто ще не придбав систему очищення від GRAF?

15 вересня 2023 р.
Пропонуємо Вам фоторепортаж з об'єкту, де наш партнер (компанія АкваДом) змонтував систему очищення «Anaerobix» від GRAF.
1 2 3 ... >>