Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Хто ще не придбав систему очищення від GRAF?

15 вересня 2023 р.
Хто ще не придбав систему очищення від GRAF?
Тим часом, поки Ви думаєте, ми поставляємо та встановлюємо!
Пропонуємо Вам фоторепортаж з об'єкту, де наш партнер (компанія АкваДом) змонтував систему очищення «Anaerobix» від GRAF.
Початок, як завжди, починається з обстеження ділянки, вивчення місця розташування та пропозиції щодо раціонального розміщення.
проект забудови ділянки
Так, на жаль, у проекті забудови ділянки не було спочатку враховано місце розташування інженерних мереж. Спочатку ділянка забудовується, а потім, як часто буває, доводиться шукати компромісний варіант, намагаючись витримувати нормативні вимоги. Тим не менш, розташування було погоджено із замовником і бригада розпочала виконання робіт.
Збирання ємності та встановлення комплектуючих може проводитися як у нас на складі, так і безпосередньо на місці виконання монтажних робіт. Невелика вага ємності дозволяє розвантажувати та переносити її 4 монтажникам.
монтаж автономної каналізації
Однак, опускати ємність у підготовлений котлован краще за допомогою техніки.
Це і простіше і безпечніше.
монтаж автономної каналізації
Встановлена в котлован ємність вирівнюється, заповнюється водою та одночасно обсипається гравієм, гравійно-піщаною сумішшю або ґрунтом, без каменів і твердих включень, у цьому випадку потрібно забезпечити зволоження ґрунту та трамбування ручним інструментом.
монтаж автономної каналізації
Потім проводиться розмітка місця розташування дренажного поля, підготовка котлована та встановлення дренажних модулів.
монтаж автономної каналізації
Після закінчення робіт проводяться виміри та вказуються прив'язки для складання монтажної схеми.
монтаж автономної каналізації
Вітаємо бригаду з успішним виконанням робіт на черговому об'єкті, а власника вітаємо з придбанням надійної енергонезалежної системи та бажаємо довгої безаварійної роботи станції.