Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Монтаж станції із системою «Klaro Easy»

02 квітня 2024 р.
Монтаж станції із системою «Klaro Easy»
Цього тижня нашими партнерами проведено роботу з монтажу станції очищення із системою “Klaro Easy”, змонтованої в ємності Carat S3750 л, та влаштування дренажного поля для інфільтрації очищених стічних вод у ґрунт.
станції очищення із системою Klaro EasyСистема “Klaro Easy” є сучасною технологією очищення у вигляді реактора періодичної дії (SBR), де у двох відсіках ємності проходять всі стадії очищення стічних вод від біологічної складової та суспензій з високим ступенем деградації забруднень (до 98%). Технологія та обладнання, що поставляється, може успішно працювати як у нових станціях очищення зібраних на базі ємностей Carat S, різного об'єму, так і в бетонних резервуарах, які можуть бути модернізовані для підвищення ступеня очищення стічних вод.
Незважаючи на високий рівень ґрунтових вод на ділянці, виробник гарантує стійкість ємності при затопленні до половини висоти корпусу за умови заглиблення верху ємності на 800 мм.
станції очищення із системою Klaro EasyЗвичайно, бувають випадки, коли неможливо використати всі передові технології, при монтажу станцій очистки. Близьке розташування ґрунтових вод та можливі сезонні коливання, у даному випадку, виключили можливість використання дренажних тунелів від Graf.
Найбільш раціональним виявилося використання дренажних труб, що дозволило підняти площину дренажного поля та витримати необхідний розрив від ґрунтових вод.
Дякуємо нашим партнерам, які виконали монтажні роботи на високому професійному рівні.
Власнику системи бажаємо безаварійної роботи обладнання. Ми, в свою чергу, завжди готові надати технічну підтримку.
станції очищення із системою Klaro Easy