РУС | УКР
Мы всегда готовы рассмотреть любые варианты
по сотрудничеству и поставке оборудования в ваш регион

Каталог продукции

Бак Carat S

Системы очистки бытовых стоков

Станции очистки Picobell

Станции очистки "Klaro Easy"

Станции очистки "One2clean"

Септики

Станции очистки XXL

Дренаж

Дренажный блок Graf

Дренажный блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажные тоннели Graf

Дренажные фильтры Graf

Сбор дождевой воды

Сбор дождевой воды (Carat S)

Сбор дождевой воды (Herkules)

Наземная емкость ТОР

Сбор дождевой воды (Platin)

Садовые принадлежности

Компостеры

Декоративные емкости

Фильтры для садовых емкостей

Водораздаточные колонки

инструкции к системам автономной канализации и дренажа

Новости

Дренажный модуль GRAF 130L

Дренажный модуль GRAF 130L
23 января 2019 г.
Нам, как партнерам компании GRAF, приятно представлять очередные новинки от нашего поставщика. На этот раз, мы делимся информацией о новом дренажном тоннеле "Graf 130 l" (объем 130 л.).

Публикации

Cточные воды

Cточные воды
12 февраля 2019 г.
Согласно Водному кодексу Украины, сточная вода - вода, образовавшаяся в процессе хозяйственно-бытовой и производственной деятельности (кроме шахтной, карьерной и дренажной воды), а также отведена с застроенной территории, на которой она образовалась в результате выпадения атмосферных осадков.

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**
03 января 2011 г.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ

МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкоммістобудування 17.04.1992 N 44

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

3.25а* Відстань між житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами слід приймати відповідно до санітарних норм за таблицею 3.2а, але не менше протипожежних норм згідно з таблицею 1 додатка 3.1.

Таблиця 3.2а*

Примітка 1.  Господарські будівлі і гаражі  сусідніх  ділянок допускається об'єднувати.

Примітка 2.  Господарські  приміщення для утримання худоби та тиці площею  до  50  кв.м  допускається прибудовувати до одно- та двоквартирних житлових будинків  (крім  будинків,  розташованих  в IV кліматичному  районі)  за умови ізоляції від житлових кімнат та кухонь не менше ніж трьома підсобними приміщеннями.

Примітка 3.  При   продуктивності   місцевих   каналізаційних очисних споруд до 3 куб.м на добу  водозабірні  споруди  місцевого господарсько-питного  водопостачання  допускається  розміщувати на відстані 40-50 м вниз за течією ґрунтових вод,  20-25 м  вверх за течією і  25-30  м по перпендикуляру до осі течії потоку ґрунтових вод. Відстані від артсвердловин та колодязів до окремих будівель і споруд  та  інших  джерел  забруднення  слід приймати 20 м.  Місце розташування водозабірних споруд  повинне  бути  вверх  за  течією ґрунтових  вод  і  вище  стосовно  до  розташування каналізаційних |споруд. За неможливості забезпечення цієї відстані в межах ділянки слід  влаштовувати  свердловини,  колодязі  або  каптажі для групи будинків, які розміщуються вздовж житлових вулиць із відступом від червоної лінії  на  2,5-5 м на майданчиках розміром 2,5 м х 3 м із твердим покриттям та ухилом не більше 4-5%.

Примітка 4.    Відстані   до   інших   джерел   забруднювання встановлюються відповідними  нормативними  документами  за  кожним конкретним  фактором  (шум,  вібрація,  електромагнітні коливання, радіація,  джерела забруднення  повітря  та  інші).  Відстані  від будинків  та  споруд  до  дерев  та  кущів  слід приймати згідно з таблицею 5.2.

Примітка 5.  Вигрібні  ями  дворових  вбиралень  повинні бути виконані з конструкцій,  які запобігатимуть  фільтрації  фекальних стоків у ґрунт.

3.25б* За відсутності інженерних мереж міської (селищної) каналізації слід передбачати каналізування садиб з використанням місцевих очисних споруд, проект яких погоджений з органами санепідслужби. Обладнання внутрішньодомової каналізації з відведенням побутових стоків у вигріб забороняється.

3.26 Відповідно до санітарних вимог майданчики для компосту, дворові вбиральні та очисні споруди каналізації повинні знаходитись у глибині двору не ближче 15 м від вікон житлових будинків, в тому числі і сусідніх садиб, сараї для утримання худоби і птиці - не ближче 12 м. Господарські будівлі й гаражі допускається об'єднувати на суміжних ділянках.

Примітка 1.   Зони   для   споруд    продуктивністю    більше 280 тис.куб.м/добу, а також при відході від традиційної технології очистки  стічних  вод  або  обробки   осаду,   встановлюються   за погодженням з Міністерством охорони здоров'я.

Примітка 2. Зони від споруд механічної та біологічної очистки з  мулистими  майданчиками  і  від  окремо  розташованих  мулистих майданчиків при  продуктивності  більше  500  тис.куб.м/добу  слід приймати не менше 1 км.

Примітка 3. При розташуванні житлової забудови з підвітряного боку   стосовно   до  очисних  споруд  зазначені  у  таблиці  зони допускається збільшувати не більше як у 2  рази,  при  сприятливій розі вітрів - зменшувати не більше як на 25%.

Примітка 4. При відсутності мулистих майданчиків на території очисних споруд  продуктивністю  більше  0,2  тис.куб.м/добу розмір зони слід скорочувати на 30%.
Примітка 5.  Зони від полів фільтрації площею до 0,5 га і від споруд  механічної   та   біологічної   очистки   на   біофільтрах продуктивністю до 50 куб.м/добу слід приймати 100 м.

Примітка 6.   Зону    від    полів    підземної    фільтрації продуктивністю менше 15 куб.м/добу слід приймати 15 м.

Примітка 7.  Зону від фільтруючих траншей і  піщано-гравійних фільтрів слід приймати 25 м,  від септиків - 5 м,  від фільтруючих колодязів - 8 м,  від аераційних установок на  повне  окислення  з аеробною стабілізацією мулу при продуктивності до 700 куб.м/добу - 50 м.

Примітка 8.  Зону  від  очисних  споруд  поверхневих  вод  із сельбищних територій слід приймати 100 м,  від насосних станцій  - 15 м.

Топовая продукция