Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Септики і системи глибокої біологічної очистки стоків

Аераційна станція очищення стічних вод PICOBELL
Аераційна станція очищення стічних вод PICOBELL
Проточна станція очищення із незакріпленим, вільно плаваючим матеріалом у вигляді пластикового завантаження з великою поверхнею для розселення бактерій. Для застосування системи очищення Picobell потрібна наявність 3-х герметичних відділень у ємності або три окремі ємності. Перша секція - приймальня, де відбувається первинна обробка та освітлення стоків; освітлені стоки перетікають трубами перетікання в перегородках у другий відсік. Періодична аерація другого відсіку дозволяє розвиватися аеробним видам бактерій, що утримуються від вимивання на пластиковому завантаженні, активно мінералізують органіку стічних вод; третя секція служить для відстоювання мулу і повернення його в перший відсік. Може працювати при навантаженнях від 1 до 40 м3 стоків на добу (4-200 мешканців).
Вартість станції для 2-4 проживаючих – 3090 €.
Для більших об'ємів див. «станції очищення XXL»
Докладніше про станції очищення див. «Станції очищення Picobell»
Аераційна станція очищення стічних вод періодичної дії KLARO EASY(SBR)
Аераційна станція очищення стічних вод періодичної дії KLARO EASY(SBR)
Робота станції заснована на відкритому понад 100 років тому способі очищення стічних вод за принципом продовженої періодичної аерації (SBR процес) певного обсягу освітлених у першому відсіку стоків. Під час обробки партії стоків протягом кількох годин, у першому відсіку накопичуються стоки для подальшого перекачування в зону аеробного очищення. Після закінчення очищення та відстоювання мулу частина його перекачується в перший відсік, а чиста вода відкачується в дренаж.
Перевагою системи є відсутність рухливих та електричних компонентів у системі. Усі перекачування виконуються повітрям від компресора за допомогою аероліфтів.
Цей процес також використовується в бетонних ємностях різного розміру та продуктивності.
Вартість станції для 5 проживаючих – 3210 €.
Для більших об'ємів див. «станції очищення XXL»
Докладніше про станції очищення див. Станції очищення "KlaroEasy"
Аераційна станція очищення стічних вод періодичної дії ONE2CLEAN (SBR)
Аераційна станція очищення стічних вод періодичної дії ONE2CLEAN (SBR)
Аеробна система очищення, повністю виключений анаеробний процес, весь обсяг стоків відразу піддається аерації в продовженому режимі. Система може працювати з двома чи трьома циклами очищення на добу. Легка перегородка не дозволяє плаваючій складовій потрапляти у друге відділення і стримує забруднення очищеної води стічними водами, що надходять.
Аерація стічних вод, що надходять, дозволяє значно зменшити виділення запахів, швидше подрібнювати і переробляти великі фракції стічних вод, знизити утворення осаду на дні.
Максимально проста та надійна система; один аероліфт для відкачування чистої води у дренаж та один аератор для систем в одній ємності.
Вартість станції для 4 проживаючих – 3400 €.
Докладніше про станції очищення див. Станції очищення "One2Clean"
Септики
Служать для збору та попереднього відстоювання та первинного біологічного очищення стічних вод. Септик не є закінченою системою очищення, стоки зазнають відстоювання, важкі частинки осідають на дно, легкі спливають, на дні в мулі органіку утилізують анаеробні бактерії та найпростіші організми. Освітлена вода повинна надходити на додаткове доочищення на дренажні поля або дренажні колодязі, при невеликих обсягах, або на фільтраційні споруди іншого типу, де відбувається доочищення освітлених стічних вод у природних умовах.
Для хорошої роботи септика рекомендується використання біодобавок, які відновлюють популяцію бактерій.
При всьому різноманітті сучасних, багатосекційних, аераційних, часом дуже складних систем очищення стічних вод, септик протягом уже кількох сотень років залишається найпростішим і надійнішим способом очищення стоків для індивідуальних домоволодінь за відсутності централізованої каналізації.
септики для стічних вод
Для зменшення можливості виносу суспензій і для поліпшення доочищення анаеробними бактеріями води, що виходить з ємності, в септик встановлюється додатковий пристрій у вигляді невеликої ємності з пластиковим завантаженням, таким чином зменшуючи швидкість потоку на виході, і змушуючи стоки знаходитися в безпосередньому контакті з великою кількістю анаеробних бактерій, пластикове завантаження.
Вартість септика для 2-4 проживаючих у ємності Carat S – 1500 €.
Вартість додаткового фільтра – 410 €.
Варіанти септиків у різних ємностях можна переглянути в розділі Септики
Компанія GRAF, Німеччина виробляє різноманітні ємності та системи до них. Для правильного вибору системи очищення, будь ласка, звертайтесь до нас.