Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Станції очищення XXL

Picobell
Для великої кількості стоків, при умові постійного проживання від 20 до 200 осіб, використовуються набори з лінійки ємностей, що випускаються виробником, де роль першої, другої і третьої камери виконують кілька ємностей з'єднаних разом.
Чим більша кількість стічних вод потрапляє у систему, тим більшою повинна бути ємність системи, щоб не погіршувалась якість очищення. Створюючи секції з декількох ємностей, що працюють в єдиній системі, ми можемо зібрати станцію очищення стічних вод продуктивністю до 40 м3/добу. Станція складається з набору ємностей, частина з яких виконує роль первинної очисної станції, частина - блок інтенсивного очищення з використанням аерації та матеріалу - носія і однієї або декількох ємностей для освітлення очищеної води.
Великі станції застосовуються для очищення стічних вод від житлових будинків, гуртожитків, підприємств громадського харчування та інших об'єктів, де в стічних водах присутні забруднювачі, що біологічно розкладаються відповідно до норм для побутових каналізаційних стоків.
Можливість компонувати станцію окремими ємностями дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного об'єкту, при необхідності це дозволяє передбачити поетапне введення або подальше розширення системи при збільшенні кількості стоків. Для великого обсягу стоків можлива установка декількох станцій очищення працюють паралельно, що дозволяє виконувати ремонт або обслуговування однієї зі станцій без зупинки всього комплексу.
Схема системи Picobell для 20 мешканців.
Схема системи Picobell для 20 мешканців
Схема системи Picobell для 200 мешканців.
Схема системи Picobell для 200 мешканців
Монтаж двох систем для 20 мешканців, база відпочинку, Черкаська обл.
Монтаж двох систем для 20 мешканців, база відпочинку, Черкаська обл.
Монтаж двох систем для 20 мешканців, база відпочинку, Черкаська обл.

Монтаж станції на 6 м3/добу на виробничо-складському комплексі, м. Бровари
Монтаж станції на 6 м<sup>3</sup>/добу на виробничо-складському комплексі, м. Бровари
Монтаж станції на 200 мешканців, Полтавська обл.
Монтаж станції на 200 мешканців, Полтавська обл.
Klaro Easy
Системи "Klaro Easy", також як, і системи "Picobell" можуть комплектуватися для прийому більшої кількості стічних вод шляхом збільшення кількості ємностей.
Кількість ємностей і конфігурація системи підбираються індивідуально, нижче представлені кілька типових схем:
Система очищення "Klaro Easy" для 50 мешканців.
Система очищення "Klaro Easy" для 50 мешканців.
Система очищення "Klaro Easy" для 160 мешканців.
Система очищення "Klaro Easy" для 160 мешканців